[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: بارگزاری کتاب ::

کاربر گرامی، لطفا با توجه به اطلاعات ذیل، فایل کتاب خود را در قالب های تعریف شده، بارگزاری (آپلود) نمایید. پس از بررسی فایل ارسالی توسط مدیر سایت، فایل پی دی اف کتاب ارسال شده در اختیار سایر کاربران انجمن قرار می گیرد. انجمن علوم و تکنولوژی سطح ایران تلاش خواهد کرد برای آندسته از کاربرانی که نقش فعالی در ارسال کتب الکترونیکی دارند، مزایای ویژه ای در نظر بگیرد تا زحمات این عزیزان به نحو مناسبی جبران گردد. به عنوان مثال، افرادی که نسبت به آپلود ۵ کتاب تخصصی در زمینه مهندسی سطح اقدام نمایند، عضویت آنها در انجمن به صورت رایگان انجام میگردد، البته نوع عضویت بستگی به مدرک تحصیلی فرد خواهد داشت.
:: اطلاعات کاربری: (اختیاری)
درصورتی که با نام کاربری خود وارد این بخش شده اید، اطلاعات شما مشخص است، در غیر این صورت و یا در صورتی که تمایل دارید ارسال کتاب به نام شخص دیگری در نظر گرفته شود، اطلاعات کاربر را در این قسمت وارد نمایید.
نام و نام خانوادگی:
نام کاربری در سایت انجمن:
:: اطلاعات و فایل کتاب مدنظر:

نام کامل کتاب مدنظر جهت ارسال:
فایل کتاب:
لطفا فایل کتاب خود را در قالب فایل پی دی اف، در این قسمت بارگزاری (آپلود) نمایید. اگر حجم کتاب ارسالی، زیاد است، لازم است حجم کتاب را با نرم افزار WinRAR به کمتر از ۸ مگابایت تبدیل نموده  و سپس ارسال نمایید. در صورتی که حجم فایل کتاب، بیشتر از ۸ مگابایت است، آنرا با نرم افزار WinRAR به چند بخش (فایل) کمتر از ۸ مگابایتی تقسیم نمایید و هر بخش (فایل) را در قالب یک کتاب ارسال نمایید. می توانید در بخش توضیحات، فرایند تقسیم کردن فایلتان را برای مدیریت سایت توضیح دهید. این کار، به دلیل جلوگیری از کندی سایت و  سهل الوصول بودن فایلهای ارسالی توسط کاربران میباشد.

پسوندهای قابل قبول : rar,pdf - حداکثر حجم قابل قبول : 8000 کیلو بایت
:: توضیحات کاربر:

لطفا توضیحاتی که لازم است جهت ارسال اطلاعات فوق برای مدیر سایت ارسال نمایید را در اینجا وارد کنید.
CAPTCHA


انجمن علوم و تکنولوژی سطح ایران Iranian Society of Surface Science and Technology

تمام مطالب مندرج در این پایگاه، متعلق به انجمن علوم و تکنولوژی سطح ایران است و برداشت قسمتی یا همه مطالب، بدون اجازه کتبی از انجمن، جایز نمی‌باشد.

Persian site map - English site map - Created in 0.07 seconds with 28 queries by YEKTAWEB 4652